Front office & Housekeeping manager

  • Cég neve

    Fusion Group Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3874 Pusztaradvány

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 2 500 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Jogkörök és felelősségek:
- a teljes recepciós részleg munkájának irányítása, szervezése és napi szintű felügyelete
- a vendégek regisztrációja, napirend, a szállodai bizonylatok és számlák kiállítása feldolgozása és ellenőrzése
 - felelősség a recepciós csapat tagjai személyes és szakmai készségeinek fejlesztéséért
- felelősség a recepciós és takarító személyzet megjelenéséért és higiéniájáért
- az összes foglalás koordinálása és ellenőrzése a Food & Beverage menedzserrel együttműködve
 - a takarítási részleg munkájának megszervezése, tervezése és elosztása
- felelősség a szobák és egyéb helyiségek (nyilvános helyiségek, wellness, étterem) előkészítéséért és takarításáért
- üzleti kapcsolatok fenntartása és fejlesztése
- a társaság rábízott eszközeinek napi szintű ellenőrzése és karbantartása
  az üzletmenet biztosításának és a társasági sztenderdek betartásának céljával.
- a helyiségek hibáinak nyilvántartása és az azok kijavításáért való felelősségvállalás
- árajánlatok készítése az ügyfelek igényei szerint
- az ügyfelek kívánságainak és panaszainak kezelése
- jelentések készítése a vezérigazgatónak

Elvárások

A munkakörbe a következő végzettségű jelöltek alkalmasak
középiskolai végzettség érettségivel
magasabb szakmai végzettség/szakképzettség
felsőfokú mester fokozat
Végzettség a szakterületen
Gasztronómia, Szállodaipar,
Nyelvismeret
magyar nyelv
angol nyelv - középfokú (B2)
A gyakorlatban eltöltött évek száma
5
Egyéni feltételek és képességek
Mit várunk Öntől:

- vendégszeretet,
- ügyfélbarát hozzáállás,
- kellemes fellépés,
- kommunikatív készség,

Előnyt jelent

Szlovák nyelv tudás

Amit kínálunk

Munkáltatói előnyök, juttatások
- Fusion Benefits előnyök igénybevétele
- szociális program, havi hozzájárulás a kiegészítő nyugdíj-előtakarékossághoz
- rendszeres csapatépítő tréningek, csapatfoglalkozások
- rendszeres fizetett képzés és szakmai továbbképzések
- kellemes és professzionális csapatban végzett munka
- szakmai és személyes fejlődés lehetősége
- étkezési juttatások
- egyenruha.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A társaság rövid jellemzése
A FUSION GROUP társaság egy gasztronómiai csoport, amely 2013 óta működik a magyar és a szlovák piacon.

Szolgáltatási portfóliója rohamosan bővül. Jelenleg 8 sikeres gasztronómiai koncepciót tudhat magáénak - THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, YOGI´S kávézók, Staré Dobré Mexiko és La Cubanita | lounge bár és a legújabban a Pilsnerka és a NOZU | bistro & coffee, DrinkHouse, Pallavicini Manor.
Működésünk sikere az általunk kínált termékek és szolgáltatások minőségén, valamint az általunk gondosan kiválasztott és munkájukat nagyra értékelő embereken alapul. Dinamikus, tehetséges, motivált és lojális munkatársakat szeretnénk alkalmazni, akiknek lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre és a bennük rejlő lehetőségek kihasználására.

Munkavállalók száma
50-99 munkavállaló

Magyar illetve angol fényképes önéletrajz