Front Office Agent (Day & Night)

  • Cég neve

    H2 Hotel Budapest

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Sas utca 24.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek fogadása, be-és kijelentkeztetése, kapcsolattartás
  • Adminisztratív, számlázási feladatok ellátása, pénzkezelés
  • Telefonok, levelek, e-mailek kezelése
  • Éjszakai zárások kezelése
  • Vendéglevelezések, foglalások kezelése

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Barátságos, segítőkész, vendégorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • További idegennyelvek ismerete
  • Opera szállodaszoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Teljeskörü bejelentés, biztos fizetés
  • Stabil, válságálló üzemeltetési háttér
  • Cafeteria rendszer (munkábajárási támogatás, SZÉP kártya, stb.)
  • Előrelépési lehetőség, akár nemzetközi téren
  • Személyzeti étkezés
  • Kedvezményes utazási lehetőség a lánc szállodáiban
  • Belső tréning akadémia

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A H2 Hotel Budapest 2021. áprlisiában nyitotta meg kapúit, mint a H-Hotels lánc első, nem német nyelvterületen található szállodája. A belváros szívében, indisztriális dizájn, modern felszereltség várja, pénztárca barát szolgáltatásokkal magyar és nemzetközi vendégeit!

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatold angol nyelvű önéletrajzodat és elérhetőségeidet!