Front desk munkatárs

  • Cég neve

    QTICS Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 49.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Recepciós teendők ellátása, érkező vendégek fogadása, telefonhívások kezelése
  • Az iroda és a cégek működésével kapcsolatos adminisztrációs tevékenység ellátása
  • Általános beszerzés: fogyóeszköz, irodaszer és irodai berendezések, reprezentációs és jólléti termékek
  • Postai, banki, futárszolgálati ügyintézés, kapcsolattartás
  • Munkatársak külföldi utazásának támogató szervezése
  • Céges rendezvények általános szervezési feladataiban való részvétel
  • Kapcsolattartás és általános ügyintézés a bérelt irodával kapcsolatban
  • Kapcsolattartás egyéb irodai, személyzeti szolgáltatókkal, partnerekkel
  • Pénztárkezelés
  • Eszköznyilvántartás

Elvárások

  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Megbízhatóság
  • Priorizálási képesség
  • Kedves, mosolygós, bizalomkeltő személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó számítógépes ismeret (irodai alkalmazások ismerete)

Előnyt jelent

Több éves irodai és hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat.

Amit kínálunk

Azt a személyt keressük, aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik: Cégkultúrának megfelelő fellépés; kedves, mosolygós, bizalomkeltő személyiség; határozott, magabiztos kiállás; kiváló problémamegoldó képesség;  megbízhatóság; priorizálási képesség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mitől olyan vonzó karriercél a tanúsítási szektor (TIC) és a tanúsítási iparág? A TIC-cégek (Testing, Inspection and Certification) az ipari szektorok széles skáláját szolgálják ki világszerte, eltérő szabványokkal és jogszabályokkal és gyakorlatilag minden gazdasági szektort átölelnek, kezdve az autóipartól, a fogyasztói, a környezetvédelmi szektoron át az orvostudományig. A TIC-szektor körülbelül egymillió alkalmazottat foglalkoztat a ma a világ 160 országában.

A QTICS Group a TIC-szektorban tevékenykedő vállalatokat köti össze, szolgáltatásait szakértő partnercégeinek globális hálózatán keresztül végzi. A Csoport több szolgáltatási területen működik, kiemelt figyelmet szentelve az orvostechnikai eszközök, a mobilitás & drón, energetika, a fogyasztási termékek & IoT szegmenseknek.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!