Front Desk Agent

  • Cég neve

    The Ritz-Carlton, Budapest

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Erzsébet tér 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek be- és kicsekkolása, problémáik és kéréseik kezelése
  • Szobafoglalások, fizetések kezelése
  • Érkezések és vendégpreferenciák rendszerben történő vezetése
  • Napi riportok elkészítésének támogatása
  • Vendégek dokumentumaival kapcsolatos adminisztratív teendők

Elvárások

  • Nyitottság és kapcsolatteremtés
  • Önállóság és szervezett munkavégzés
  • Csapatjátékosság
  • Figyelmesség a vendégek kimondott és ki nem mondott igényeire
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • 1-2 év hasonló környezetben és munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Opera rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • BKK bérlet a próbaidő után;
  • Szép-kártya juttatás a próbaidő után;;
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak;
  • Szemüveg költségtérítése;
  • Fizetett szabadság & betegszabadság;
  • Munkaruha tisztíttatása;
  • Munkaidő alatt étkezés biztosítása (reggelire felvágottak, tojás, zabkása, gyümölcs, pékáru; ebédre és vacsorára salátabár, leves, kétféle főétel, desszert, gyümölcs; ingyenes kávégép; snack automata egészséges temrékekkel);
  • Marriott cégen belüli dolgozói kedvezmények (kedvezményes szobaárak világszerte a Marriott szállodalánc 30 márkájánál, 20% étel-ital kedvezmény a Marriott Szállodalánc bármely éttermében);
  • Kedvezményes szobaárak a Magyar Szállodák és Éttermekhez tartozó hotelek bármelyikében;
  • Kedvezményes színház, koncert és múzeum belépők;
  • Kedvezmények a szálloda épületében található üzleteiben: Jo Malone, Bobbi Brown, Twinset, Philipp Plein;
  • Marriott kedvezménykártya;
  • Wellbeing programok, például: közösségépítés, irodai masszázs, fókuszsmink;
  • Belsős rendezvények, például: negyed év dolgozója díjátadás, éves dolgozói bál, Dolgozói Elismerési Hét.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxus szállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

A The Ritz-Carlton, Budapest szállodában a vendégeknek nyújtott őszinte gondoskodás és kényelem a legkiemelkedőbb küldetésünk. Szállodánk azokat a potenciális kollégáit keresi, akiknek a szenvedélye a vendéglátás és szállodaipar, és akik hajlandóak több lépést is megtenni annak érdekében, hogy vendégeink utazását varázslatosabbá tegyék.

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához! Legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, csatold angol nyelvű önéletrajzodat!