Fröccsöntő technikus

  • Cég neve

    Medicontur Kft.

  • Munkavégzés helye

    Törökbálint

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológiaorientált nagyvállalat, amely a szemészeti implantátumok és a műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatók a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban, Spanyolországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A Medicontur több mint 80 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

Gyártástechnológiai fejlesztés keretében a Medicontur modern műanyag fröccsöntő üzemrész létrehozásán dolgozik, amelyben saját tervezésű műtéti eszközöket és kiegészítőket fog gyártani.

A Medicontur új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak rád a Mediconturnál?

  • Műanyag fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések üzemeltetése
  • Műanyag fröccsöntő gépek és robotok gyártástechnológia szerinti beállítása
  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartások
  • Gyártási folyamatok és dokumentációs háttér kialakításában való aktív részvétel
  • Próbagyártás, mintázás és sorozatgyártás szervezése, felügyelete, dokumentálása
  • Új üzemrész tervezésében és kialakításában való részvétel

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Középfokú műszaki végzettség (gyártástechnológus, gépszerelő, műszerész)
  • Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
  • Legalább 2-3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat fröccsöntési területen
  • Műszaki érzék, precizitás
  • Nagy fokú önállóság és kezdeményező készség
  • Ms Office ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előny számunkra, de NEM feltétel:

  • Precíziós fröccsöntési területen szerzett tapasztalat
  • Üregnyomásmérésen alapuló folyamatfelügyelet ismerete
  • Új gyártóterület kialakításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk számodra:

Dinamikusan fejlődő nagyvállalat stabil háttérrel, családias hangulattal

Teljesítményedet az alapbér mellett számos béren kívüli juttatással ismerjük el:

  • Cafetéria: bruttó 624.000 Ft-os éves cafetéria keret (felhasználható SZÉP kártyára, nyugdíjpénztárra, egészségpénztárra vagy Wáberer Medical magánegészségügyi szolgáltatásra)
  • Bónusz: teljesítményértékelésen alapuló évi egyszeri kifizetés
  • Családi támogatás: bölcsődei (bruttó 300.000 Ft/év), óvodai (bruttó 150.000 Ft/év) valamint iskolakezdési támogatás (30.000 Ft/év)
  • Munkába járási támogatás: üzemanyag-támogatás vagy 100% utazási bérlet-támogatás formájában
  • Fogászati kedvezmények a Medicontur munkatársai számára prémium fogászati partnerünknél
  • Látás támogatás: 2 évente támogatást vehetsz igénybe szemüvegkeret vagy kontaktlencse vásárlásakor
  • Nyelvtanulás: térítésmentes angoltanulás telephelyeinken, több tudásszinten
  • Élet- és balesetbiztosítás: melyet minden munkavállalónkra megkötünk az Allianz Biztosítónál
  • Ajánlói díj: „Ajánlom a barátom” ajánlói programunk keretében a sikeres ajánlásokat ajánlói díjjal honoráljuk
  • All You Can Move: sportkártya kiváltási lehetőség
  • Támogató, segítőkész csapat, családias hangulat

Munkavégzés helye: Kb. fél év Törökbálint, majd Zsámbék

Munkarend: Kezdetben egy, majd többműszakos

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész