Fröccsöntő gépkezelő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Újhartyán

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Trenkwalder
Műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából Fröccsöntő gépkezelőket keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok, munkák:

  • Fröccsöntő gép kezelése
  • Gépek működéséhez szükséges beállítások elvégzése és ellenőrzése
  • Gépek anyaggal történő ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása ( DE: 5:30-14:00; DU: 13:30-22:00; É: 21:30-6:00 )
  • Hétvégi munkavégzés túlóraként előfordulhat
  • Jó állóképesség, precíz munka
  • Gyári tapasztalat és targoncavezetői engedély előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + 30% műszakpótlék
  • Teljesítmény és jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Kakucs, Hernád, Újhartyán, Dabas, Inárcs, Örkény, Nyáregyháza, Pilis, Albertirsa
  • Üzemanyag támogatás munkába járáshoz, 30 Ft/km
  • Azonnali munkakezdés
  • Túlóra lehetőség
  • Munkavégzés helye: Újhartyán

Ha többre vágysz vagy váltani szeretnél bizalommal fordulj hozzánk az alábbi elérhetőségek egyikén:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra! Szerintünk érdemes tenned egy próbát!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő