Fröccsöntő gépkezelő (gépbeállító)

  • Cég neve

    SQUARE PLASTIC Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Netstal fröccsöntő gépek és a hozzá kapcsolódó gyártócella üzemeltetése, felügyelete
  • Minőségügyi és technológiai paraméterek szerinti gyártás beállítása, dokumentálása
  • A termék minőségének folyamatos figyelése, hibaanalízis elvégzése hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése
  • Napi és időszakos gépkarbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Fröccsöntő területen szerzett több éves tapasztalat
  • érvényes targoncás, illetve darukezelői jogosítvány
  • min. középfokú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés és a minőségtudatos gondolkodás számunkra alapelvárás
  • A munkakör betöltésének feltétele az orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelőség

Előnyt jelent

Műanyag-feldolgozó végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőséget kínálunk egy fiatalos motivált csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern gyártástechnológia, szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Tiszta munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Tatán az ipari parkban újonnan induló,dinamikusan fejlődő üzemünkbe hosszútávra keresünk gépkezelő operátorokat. Műanyag fröccsöntés és rotációs öntés területre.

A" JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!