Fröccsöntő gépbeállító

  • Cég neve

    Weiss Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Almafa utca 8.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A folyamatos termelés fenntartása
  • A minőségi és a technológiai paraméterek folyamatos felügyelete, optimalizálása
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Előírt gép- és szerszámkarbantartások elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtásának ellenőrzése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség előny
  • Műszaki irányú érdeklődés
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Többéves releváns munkatapasztalat fröccsöntő gépbeállító munkakörben
  • ARBURG, Engel fröccsöntő gépek és a hozzájuk tartozó perifériák alapos ismerete
  • 2 komponensű fröccsöntési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Versenyképes munkabér
  • A 8 órás munkaidő része 25 perc munkaközi szünet
  • 40%-os műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása (30,-Ft/km vagy 100% vidéki és városi bérlet támogatás)
  • Kafetéria juttatás az első ledolgozott naptári hónaptól kezdődően
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítménybónusz
  • Év végi jutalom
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A  győri Ipari Parkban működő Weiss Hungária Kft. igényes, magas funkcionális igényeknek megfelelő műszaki fröccsöntött műanyagalkatrészek gyártására és ezek összeszerelésére specializálódott.
Jelenleg a Fröccsöntő Gépbeállítói csapatunkba, 3 műszakos munkarendbe (H-P, napi 8 órába) keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.