Fröccsöntő gépbeállító

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Főbb feladatok:

  • a fröccsöntőgépek beállítása, működtetése, alapanyaggal történő feltöltése a folyamatos üzemmenet biztosítása érdekében
  • gépindítás, -leállítás, szerszámcsere és a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • együttműködés a társosztályokkal (minőségügy, mérnökség, logisztika)
  • munkadarabok könyvelése, anyagok visszajelentése az SAP-ban
  • a technológiai, minőségbiztosítási, munkavédelmi és egyéb előírások, utasítások betartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • ARBURG gépek kezelésében szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • fröccsöntő gépek, technológiák, alapanyagok ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jártasság műszaki rajz olvasásában, mérőeszközök használatában
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok)
  • tanulási hajlandóság
  • jó problémamegoldó készség, felelősségvállalás
  • nyitottság, rugalmasság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • önállóság, kezdeményezőkészség

Előnyt jelent:

  • technikus végzettség
  • szakmai angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes juttatási csomag
  • cafeteria a belépéstől
  • magas gépjármű útiköltség-térítés
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: Halásztelek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.