Minebea AccessSolutions Hungary Kft. logo

Fröccsöntő gépbeállító

  • Cég neve

    Minebea AccessSolutions Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2870 Kisbér, Batthyány puszta iparterület 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Műanyag fröccsöntő gépek gyártástechnológia szerinti beállítása
  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben
  • Szerszámcserék gyártásterv szerinti időre elvégzése
  • Szükség esetén paraméterek állítása

Elvárások

  • Műanyagipari ismeretek
  • Műszaki végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább 2 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • Folyamatos 12 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Fanuc Roboshot fröccsöntőgép ismerete
  • Sumitomo Demag fröccsöntőgép ismerete
  • Darukezelői engedély
  • Fröccsöntő robotok ismerete (Sepro, Yushin, Star)

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Jelenléti bónusz (bruttó 24.000 Ft)
  • Teljesítménybónusz (bruttó 32.280 Ft)
  • Cafeteria (bruttó 38.150 Ft)
  • 13. havi fizetés
  • Ingyenes céges buszjárat/üzemanyag ktg. térítés/ helyközi bérlettérítés
  • Ajánlási bónusz (bruttó 300.000Ft)
  • A munkaruhát a vállalat biztosítja
  • A munkaruhák (nadrág, tunika) tisztításáról a vállalat gondoskodik
  • Törzsgárda jutalom
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Emelt műszakpótlék 22:00- 6:00 óra között, 50%
  • Csapatépítő programok támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Tudtad, hogy a mi termékeinkkel napi szinten találkozhatsz, amikor autóba ülsz? Az ajtókilincsek, ajtózárak, kulcsok, kormányzárak, motorháztető zárak, fűtés-hűtés szabályzó panelek piacvezető autóipai szakértőjeként világszínvonalú termékeket gyártunk számos külföldi és hazai autógyárnak. Vevőink között szerepel többek között a Magyar Suzuki, BMW, Audi, Renault, Skoda, Volkswagen, MAN, Mazda. Az alkatrészgyártó területünkön sajtoló, műanyag fröccsöntő, horganyzó és kulcsmaró területeinken folyik a gyártás, míg a szereldében az alkatrészek összeállítása zajlik.

Ha szívesen dolgoznál egy összetartó és segítőkész csapatban, nálunk a helyed.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.