Fröccsöntő gépbeállító

  • Cég neve

    L&P Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2831 Tarján, Tornyó puszta

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • napi 8 óra
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Berendezések gyártásindítása és zavartalan működésük biztosítása
  • A gépek kisebb meghibásodásának javítása, megelőző karbantartás,
  • Termelési igény és egyeztetés utáni termékváltás, első darabok ellenőrzése
  • Új szerszámok beüzemelésében aktív részvétel, üzembe helyezésüknél a szükséges és lehetséges beállításokat a beállítóknak átadni

Elvárások

  • 2-3 év fröccsöntőgép kezelési gyakorlat
  • Gépismeret, műszerismeret, anyagismeret
  • Kézügyesség, jó technikai érzék és gondolkodás
  • Önálló, pontos munkavégzés, jó fizikai állóképesség
  • 3 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Alapszintű német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Munkakörnek megfelelő alapbér, mesterpótlék a gyakorlat függvényében
  • Cafeteria, jelenléti bónusz
  • Hetente egyszer friss gyümölcs
  • Életbiztosítás
  • Munka- és védőruházat : cipő, póló, nadrág, pulóver
  • Munkába járási támogatás: emelt üzemanyag költségtérítés, vagy
  • Ingyenes buszjárat Tatabánya irányából

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A világszerte több mint 7500 alkalmazottal az L&P - Automotive részlege - piacvezető az ülések kényelmének és felfüggesztésének rendszerében. Csatlakozzon hozzánk a folyamatos utazásunkon, hogy mi legyünk a kiválasztott partner, aki a vevő által vágyott kényelmet biztosítja és megfelelő megoldásokat kínál a mobilitás ipar számára.Különbözőek vagyunk. Egy csapat vagyunk. Egy a hangunk.

Kérjük, küldje el pályázati dokumentumait és elérhetőségeit a következő címre, vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva:

Leggett & Platt Automotive
2832 Tarján, Berek utca 7-9.