Fröccsöntő gépbeállító

  • Cég neve

    FUSETECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Raktár utca 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Mire számíthatsz ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • A gyártás megkezdése előtt te felelsz azért, hogy legyártsd az első darabot és ellenőrizd, hogy minden beállítás az előírásoknak megfelelő, hiszen rajtad is múlik az előállított termék minősége. Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, karbantartása. Gyártás felügyelete, ellenőrzése, mérés, adminisztráció
  • A te feladatod lesz, hogy a folyamatos gyártás feltételei teljesüljenek; gyártás előkészítése és felügyelete. Műanyag fröccsöntő gépeken technológia definiálása . Technológiai tesztek elvégzése.
  • Mivel egy-egy termék előállítása során közösen fogsz dolgozni az operátor kollégákkal, ezért neked kell az ő munkájukat is koordinálni és szükség esetén ellenőrizni, hogy a gyártás során a beállítások folyamatosan jók legyenek az adott terméknél.
  • Szerszámcserék lebonyolítása, átszerelése, tisztítása.
  • Részvétel a minőségi és mennyiségi termelésben.
  • A te felelősséged lesz, hogy a készárut kividd a készáru raktárba.
  • Ha leltározni szükséges az alkatrészeket valamilyen okból, akkor neked is részt kell venni benne, ami előfordulhat heti/havi szinten, illetve decemberben tartjuk az éves leltárunkat.

A közvetlen felettesed a műszakvezető lesz.

Elvárások

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha van középfokú végzettséged (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) vagy dolgoztál már ilyen szaktudást igénylő munkakörben.
  • Ha van hasonló területen szerzett gyakorlatod, műszaki műanyagok közt ismereted.
  • Jártasságot szereztél műszaki rajz olvasásában, mérőeszközök használatában.
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez.
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, felelősséget vállalsz a munkádért.
  • Ha rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel.
  • Ha szeretsz másokkal közösen dolgozni egy csapatként.
  • Több műszakos munkarendet is tudsz vállalni.

Előnyt jelent

Előny:

  • Ha van alapszintű ismereted pneumatikából és/vagy dolgoztál már gyárban.
  • Ha rendelkezel géplakatos vagy szerszámkészítő végzettséggel.

Amiről még érdemes tudnod:
Nálunk a munka során fontos a rugalmasság és a hatékony munkavégzés, hiszen így tudjuk a vevőink rendeléseit időben teljesíteni, ugyanakkor nem kell leépítéstől tartanod, hiszen folyamatosan növekvő cég vagyunk.
A munkavégzéshez elkerülhetetlen könnyebb súlyok emelése, így a fizikai egészség kritérium lehet ebben a munkakörben.

Amit kínálunk

  • Átlag feletti alapfizetés (tapasztalattól és végzettségtől függően).
  • Bónusz juttatás havonta.
  • Minden év januárjában béremelés!
  • Műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így körülbelül +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • A munkaruhát, munkavédelmi cipőt biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódnod, azt is mi intézzük.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Szeretnél a gyári tevékenység egyik kulcsfontosságú területén dolgozni? Gépbeállítóként fontos részese lehetsz Műanyag üzemi csapatunknak, hiszen – azzal, hogy alkatrészeket gyártasz – te fogsz felelni azért, hogy a gyártás folyamatos termelése biztosított legyen.

Biztonságos munkakörnyezetben szeretnél dolgozni, miközben speciálist tudást sajátíthatsz el? Szeretnél egy folyamatosan fejlődő biztos munkahelyet kínáló multinacionális cégnél dolgozni?
Akkor kattints a ‘Jelentkezem’ gombra és küldd el jelentkezésed!