Fritupályás munkatárs

  • Cég neve

    KEMENCÉS EXPRESSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Kótaji út 2.

  • Fizetés

    Nettó 240e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Dolgozz Nyíregyháza legelső pizzériájában, amely már több, mint két évtizede a legjobb is!
A 2020-ban kezdődő válságot stabilan, bezárás és ehhez kapcsolódó elbocsátások nélkül teljesítettük, folyamatosan fejlődünk, és hamarosan új étterem is tervben van a város eddig még lefedetlen pontjàn.

Éttermünk várja azon munkatársak jelentkezését egy felettébb változatos munkakörbe, akiknek a szenvedélye a vendéglátás.

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy kiváló hazai csapatnak és Nyíregyhàza legjobb pizzázójában dolgozhass!

Feladatok:

• Önálló munkavégzés

• Modern konyha technológiák ismerete

• Hidegkonyhai előkészületek: pl. ételek csomagolása,

• Melegkonyhai előkészületek: pl. panírozás, szakácsok munkájának segítése,

• Mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás

• A munkavégzés ideje 22:00-ig is tarthat.

Elvárások

• Dinamikus személyiség

• Gyors és hatékony munkavégzés

• Csapatmunkára való képesség

• Precizitás

• Alkalmazkodás a meglévő standardekhez

Amit kínálunk

• Bejelentett munkaviszony

• Versenyképes jövedelem - tapasztalattól függően nettó 240.000 Ft - 300.000 Ft / hónap (próbaidő után közös megegyezéssel, teljesítménytől függően emelés)

• Fizetett szabadság

• Rugalmas beosztás

• Munkába járási támogatás

• Szakmai fejlődési lehetőség

Önéletrajz