MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Francia nyelvű sales asszisztens diákmunka (otthonról végezhető)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 1 980 Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Francia felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Senior értékesítő munkájának segítése kisebb feladatok átvételével
  • Csoportok adatainak egyeztetése a Tour managerekkel
  • Hiányzó adatok bekérése a csoportoktól (francia nyelven)
  • Adminisztráció

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása
  • Folyékony francia nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (C1-es szint)
  • Középfokú Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

  • Teljes mértékben otthonról végezhető munka
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség, egy nemzetközi környezetben
  • Szuper csapatépítők, vacsorák, céges rendezvények
  • MUNKAIDŐ: H-P között, előre megbeszélt rugalmas beosztásban, heti 20 óra vállalásával
  • MUNKA IDŐTARTAMA: 2024 Szeptemberig
  • BRUTTÓ BÉR: 1980 Ft/óra

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

A "jelentkezem" gombra kattintás után, csatold az önéletrajzodat!