Francia nyelvű páciens koordinátor

  • Cég neve

    Revay Dental Clinic Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Révay utca 12.

  • Fizetés

    Nettó 402e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Francia felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kommunikációs támogatás nyújtása idegen nyelven (francia) a páciensek számára a kezelések időtartama alatt
  • Tolmácsolás a kezelések alatt
  • Árajánlatok elfogadtatása a páciensekkel és az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Szakmai kérdések megválaszolása a páciensek kezelésének időtartama alatt és után
  • Páciensek kezelési folyamatának nyomon követése
  • A klinika marketing tevékenységének megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások

  • Nyelvismeret: francia ÉS angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú és proaktív gondolkodás
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
  • Ambíció
  • Fejlődési vágy
  • Szorgalom

Előnyt jelent

  • Tapasztalat hasonló munkakörben
  • Több nyelvismeret ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 100%-ban törvényes bejelentés
  • Fizetett szabadság
  • Törzsgárda program
  • All You Can Move lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Fogászati kezelésekből kedvezmény
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítő események
  • Magas színvonalú munkavégzés
  • Tapasztalatszerzés professzionális & modern munkakörnyezetben
  • Csapatmunka tehetséges és elhivatott munkatársakkal
  • Belvárosi környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Helvetic Clinics svájci-magyar fogászati magánklinika Budapest szívében, az Opera szomszédságában található. Klinikánkon leginkább külföldi pácienseket fogadunk és látunk el, így kiemeleten fontos számunkra pácienseink teljeskörű kiszolgálása és maradéktalan elégedettsége, melynek szerves részét képezik páciens koordinátoraink, akik idegen nyelven segítik és támogatják pácienseink kezelési útját klinikánkon.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezéséhez kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.