Francia és magyar nyelvű páciens koordinátor

  • Cég neve

    Móricz Dental Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1114 Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Francia felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • frankofón páciensek fogadása, koordinálása a fogászaton
  • tolmácsolás, fordítás a fogászati kezelések alkalmával
  • együttműködés az orvos és asszisztens kollégákkal
  • árajánlatírás
  • számlázás

Elvárások

  • felsőfokú francia nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • magabiztos kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség

Előnyt jelent

fogászatban, egészségügyben, szállodaiparban, értékesítési területen vagy irodában szerzett
ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelten versenyképes fizetés
  • igényes, nemzetközi munkakörnyezet
  • idegen nyelvű munkavégzés
  • változatos és érdekes feladatok
  • erős, dinamikus csapatszellem
  • hosszú távú, biztonságos munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Móricz Dental Klinika alapítói és tulajdonosai nem a gyors profitmaximalizálásban érdekelt pénzügyi befektetők, hanem a hivatásukat mind a mai napig rendszeresen űző, elkötelezett fog- és szájsebész specialisták. Ennek köszönhetően olyan, hosszú távú, megalapozott és emberközpontú stratégia mentén dolgozunk, amilyet – meggyőződésünk szerint – minden páciensünk joggal vár el. Nem pusztán gyógyítunk, nem csak kezelünk, hanem: szolgáltatunk. Odafigyelve a legapróbb részletekre, a páciens igényeire, a lehetőségekre, magasan kvalifikált munkatársakkal, a legújabb és legmodernebb gépeket, eszközöket használva. Az elérhető legjobb és legteljesebb szolgáltatást nyújtjuk.

A leendő pályázóktól fényképes önéletrajzot várunk magyar és francia nyelven