Főzőkonyhai kisegítő (Budapest, 11. kerület)

  • Cég neve

    Hungast Vital Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Kamaraerdei út 12-14.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A főzőkonyhán: a főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl. alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása),
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása.

Elvárások

Várjuk a jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben!

Előnyt jelent

ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) és részmunkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Oktatási intézmények étkeztetése esetén szabad délutánok, esték, szünidők,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapat,
  • Távolsági bérleted 86%-át minden hónapban kifizetjük Neked,
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

Céginformáció

Cégcsoportunk BUDAPEST 11. KERÜLETI szolgáltatási területére keresünk új munkatársakat FŐZŐKONYHAI KISEGÍTŐ munkakörbe. Ha szívesen lennél a csapatunk tagja várjuk jelentkezésed!

Ha szívesen lennél a csapatunk tagja várjuk jelentkezésed a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.