Fotós munkatárs (betanított) - Gyula

  • Cég neve

    BabyBox Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    5700 Gyula

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • fotók elkészítése,
  • az elkészült fotókból különböző fotós termékek, - termékcsomagok eladása/átadása a szülők része
  • csecsemőkkel és édesanyjukkal, mint ügyfelekkel való törődés,
  • az elkészült fotók utómunkálatainak elvégzése,
  • a megrendelt fotócsomagok összekészítése.

Téged keresünk:
  • ha szeretnél minden nap babákkal találkozni és családjuknak örömet szerezni,
  • ha türelmes, nyugodt és nyitott személyiségnek tartod magad,
  • ha úgy gondolod, hogy mindenkivel könnyen szót értesz

Elvárások

  • Stabil számítógépes ismeret
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Igény a pontosságra és precízségre
  • Kreativitás
  • Rugalmasság a különböző szituációk kezeléséhez.

Előnyt jelent

  •  gyulai lakhely
Örülünk, ha már van tapasztalatod a fotózásban és Photoshop kezelésben is.
Amennyiben nem rendelkezel ezen területeken ismeretekkel, de vonz a fotózás és értékesítés világa, akkor is várjuk jelentkezésed.

Amit kínálunk

  • Vidám, pörgős csapat tagja lehetsz
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges telefon, notebook, fotós felszerelés
  • Teljes munkaidő, munkaviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Tájékoztatjuk továbbá a jelentkezőket, hogy visszajelzést csak azoknak a jelentkezőknek küldünk, akiket személyes elbeszélgetésre is behívunk.