Fotólaboráns- Fotóüzlet

  • Cég neve

    SOOTERS.HU KFT.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Ferenc körút 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest IX kerületi Sooters fotós üzletünkbe keresünk kollégát.
Kedves, barátságos kollégát várunk, aki pontos és szívesen segít vásárlóinknak:
- digitális fotólaborban képek gyártás
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- telefonon illetve levélben történő kommunikáció
- adminisztrációs feladatok.

Elvárások

  • Légy kedves, gyors, barátságos, segítőkész
  • Photoshop , Microsoft Office programok ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, vidám, családias közeg

Jelentkezni, csatolt önéletrajzoddal és a fiztési igényed megjelölésével tudsz!