Fót - Boltvezető helyettes 2.

  • Cég neve

    ROSSMANN Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót, Fehérkő utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vásárlók barátságos köszöntése és kiszolgálása
  • Kassza kezelése és a kapcsolt termékek ajánlása
  • Vonzó boltkép folyamatos fenntartása (polcok feltöltöttségének és tisztaságának biztosítása)
  • Árváltozások, akciók előkészítése és lebonyolítása

Elvárások

  • Vevőorientált hozzáállást – Szeress mosolyt csalni a vásárlók arcára!
  • Drogériai termékek iránti érdeklődést – Betanulásod után ismerd a termékeinket, és tudj róluk felvilágosítást adni!
  • Folyamatos tanulásra, fejlődésre való igényt – Akarj Te is (velünk együtt) a legjobb lenni!
  • Rugalmasságot - 4 havi munkaidőkeretben, általában napi 8 órában dolgozunk, de kiemelt időszakokban és váratlan helyzetekben számítunk a kollégáink rugalmasságára!
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalatot vagy idevágó tanulmányokat.

Amit kínálunk

  • A gondoskodásunkat és rugalmasságunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • A támogatásunkat és alapos betanítást - Átfogó betanulási programmal várunk, és folyamatos támogatást biztosítunk. Ha elakadsz valamiben, együtt lépünk tovább.
  • Elérhető vezetőket – Bátran fordulhatsz a boltvezetődhöz és a területvezetődhöz egyaránt, nyitott ajtók és nyitott fülek várnak.
  • Színes feladatkört – Munkád során rálátsz az egész üzlet működésére. Bolti csapatoddal együtt Te leszel a legközelebb a vásárlóinkhoz, így munkáddal nagy mértékben hozzájárulsz cégünk pozitív megítéléshez és sikeréhez.
  • 10% dolgozói kedvezményt és azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot
  • Havonta nettó 7500 Ft értékű Multi-pay kifizetést, amit a Rossmann üzletekben tudsz levásárolni
  • Modern munkaruhát és cipőt a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatást – Városon kívüli munkába járás esetén, 100%-os helyközi (távolsági) utazási bérlettérítést

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Rossmann Magyarország üzleteiben lelkes csapataink minden nap azért dolgoznak, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Kiemelt figyelmet fordítunk Munkatársainkra, ennek köszönhetően úgy érzik, hogy felettesüktől kellő támogatást kapnak, és munkájuk lehetőséget ad önmaguk megvalósítására. Munkatársaink visszajelezték, hogy a Rossmann-nál megtapasztalják a hozzánk tartozás érzését, és cégünket vonzó munkahelynek tartják. A Rossmannhoz tartozni szuper, gyere és éld át Te is ezt az érzést! Emberközpontú céges kultúra, igényes bolti környezet, családias hangulat. Fóton található boltunkba teljes munkaidőben Boltvezető helyettes 2. kollégát keresünk.