Forrásoldali üzemelőkészítő munkatárs

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

Azt a csapatot erősíted majd:

  • amely részt vesz a forrásoldali üzemelőkészítéssel kapcsolatos feladatok ellátásában,
  • összehangolja az erőművi karbantartásokat és közreműködik a rendszerszintű szabályozási szolgáltatást nyújtók akkreditációjában,
  • üzemértékelési, elemzési és adatszolgáltatási feladatokat lát el,
  • a villamosenergia-rendszer irányításához szorosan kapcsolódó hazai és nemzetközi projektekben dolgozik

  • A tervezési folyamatainkat a többi európai rendszerirányítóval koordináltan végezzük, melynek keretében megismered a rendszerirányítás fő folyamatait, és nemzetközi viszonylatban értékes tudásra és tapasztalatra teszel szert.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, energetikus, gépészmérnök) végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább aktív társalgási szinten beszélsz angolul,
  • Nyitott vagy új rendszerek/alkalmazások megismerésére,
  • Szívesen részt veszel projektekben és szeretsz csapatban dolgozni.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős álláslehetőség, határozatlan időre,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, egészségbiztosítás, önkéntes pénztári hozzájárulások, sportolási lehetőségek stb.),
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás,
  • Részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a karriered és fejlesztheted önmagad,
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is,
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Egyéb információ

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

   Budapest Anikó utca 4.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök