Forgalomtervezési Munkatárs

  • Cég neve

    BKK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

BKK Zrt.

Csatlakozz hozzánk, és érezd Budapest pulzusát! A BKK-nál olyan izgalmas állásokat kínálunk, amelyekkel mindennap segítheted az emberek életét. Legyél a közlekedési forradalom része, csapatunkban a helyed!

Feladatok:

  • A közösségi közlekedési szolgáltatók közlekedési megrendeléseinek összeállítása megadott közlekedési paraméterek alapján, az utasforgalmi adatok figyelembevételével;
  • A közösségi közlekedési viszonylatok menetrendi alapadatainak (menetidők, várakozási idők, csatlakozások, járműkiadás) megtervezése és adminisztrálása a tény adatok figyelembevételével;
  • Egyeztetés és kapcsolattartás a közösségi közlekedési szolgáltatókkal a menetrendi és járműelosztási tervezés során;
  • A szolgáltatás minőségének javítását célzó menetrendi felülvizsgálatok készítése, szükség esetén módosítások kezdeményezése;
  • A forgalom lebonyolításának figyelemmel kísérése, a lebonyolítási tapasztalatok összegyűjtése és elemzése, ezek alapján javaslatok megforgalmazása a közlekedési paraméretek tekintetében;
  • A menetrendi változásokkal kapcsolatos közlekedésszakmai szempontrendszer megfogalmazása a kommunikációs üzenetekhez;
  • Különböző időtávú forgalmi teljesítménytervek készítése és azok naprakész nyilvántartása;

Téged keresünk:

  • kimagasló ismeretekkel rendelkezel Budapest közlekedési hálózatával kapcsolatban
  • egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséged van (elsősorban közlekedésmérnök)
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • pontos és precíz vagy
  • jó kommunikációs és együttműködési képességgel rendelkezel
  • terhelhető vagy és tudsz önállóan dolgozni
  • jó a stressztűrő képességed

Előny:

  • rendelkezel közösségi közlekedés szervezésével, üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalattal
  • van „B” kategóriás járművezetői engedélyed és vezetői gyakorlatod

Miért válassz minket?

  • A BKK-nál végzett munkáddal valódi hatással leszel a főváros életére, folyamatos értékteremtő munkában veszel részt.
  • Dolgozhatsz azokban a megújító, fejlesztési és szervezési projektekben, amelyek révén Budapest szebbé és élhetőbbé válik. Ebben számítunk kiváló szakmai tudásodra és újító elképzeléseidre.
  • Olyan elhivatott és összetartó csapat részévé válhatsz, amelynek nemcsak a munkája, hanem szenvedélye is a közösségi közlekedés.
  • Szakmai képzéseket biztosítunk, lehetőséget adunk arra, hogy részt vegyél hazai és nemzetközi konferenciákon.
  • Versenyképes fizetéssel, cafeteriával és egyéb juttatásokkal várunk.
  • Kellemes munkakörnyezetben, rugalmas munkaidőben dolgozunk és a részleges home office igénybevételét szintén támogatjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Környezetmérnök