Forgácsoló technológus

  • Cég neve

    DGA Kft.

  • Munkavégzés helye

    8284 Nemesgulács

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  •   Aktuális rajzdokumentáció kezelése, művelettervek és programok módosíttatása
  •   Forgácsolási technológia elkészítése új termékekre
  •   Alkalmazott technológiák, programok optimalizálása
  •   Gyártás tervezésében és ütemezésében való részvétel
  •   Gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
  •   Kiemelt gépek hatékony üzemeltetéséhez szükséges megmunkáló szerszámok biztosítása
  •   Tesztelések elvégzése, nyomon követése és kiértékelése
  •   Forgácsolás szempontú ár képzésben való részvétel
  •   Napi szintű kapcsolattartás a gépkezelőkkel
  •   Javaslattétel a termelés- és/vagy költséghatékonyságra vonatkozóan

Elvárások

  •   Szakirányú végzettség (forgácsoló, CNC gépkezelő, CAD-CAM programozó)
  •   3 és több tengelyes CNC gépek beállítása, programozása
  •   Kiváló műszaki rajz ismeret
  •   Programozási ismeretek (Fanuc, NCT, Heidenhain)
  •   Gyártáselőkészítésben szerzett tapasztalat
  •   Dinamikus, terhelhető, határozott, magas belső motivációval rendelkező személyiség
  •   Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  •   Tervezési ismeret (Solid Edge CAD-CAM szoftver)
  •   ABAS, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  •   Hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  •   Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai oktatások
  •   Rugalmas munkaidő
  •   Alapbéren felüli mozgóbér
  •   Havi SZÉP kártya juttatás, munkába járás támogatás
  •   Év végi jutalom
  •   Munkatárs-ajánlási program (jutalom)
  •   Egészségnap és céges rendezvények
  •   Ingyenes magánegészségbiztosítási szolgáltatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A DGA Gépgyártó és Automatizálási Kft. 100%-ban magyar tulajdonú vállalat. Termékeink jelentős része külföldi piacokon kerül értékesítésre. Fő profilunk az acélszerkezetek, hegesztett gépalkatrészek és egyedi gépek gyártása.
Korszerű gépparkunk és szakképzett munkatársaink garantálják a hatékony, megbízható és minőségi munkavégzést.
Nemesgulácsi és devecseri telephelyünkre keressük kollégánkat.