Forgácsoló

  • Cég neve

    Schaeffler Savaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Forgácsoló

Főbb feladatok, munkák

  • Alkatrészgyártás CNC forgácsolási technológiával, munkadarabok mennyiségi és minőségi lejelentése
  • Forgácsolás területén található gépek (maró-, fúró-, esztergagép) kezelése, kisebb karbantartási feladatok elvégzése
  • Gyártási tervnek megfelelően előkészített eszközök és/vagy szerszámok beszerelése, NC adatok bevitele és gyártási folyamat szimulálása
  • NC program kezelése, mérési eredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzése
  • A munkafolyamat irányítása, mérési eredmények és felmerülő problémák dokumentálása
  • Szerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatása
  • Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki végzettség (szakmunkás vagy technikus; gépész, gépi forgácsoló; NC, CNC forgácsoló)
  • Mérőeszközök használata, műszaki rajz ismerete
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Önkéntes túlóra vállalásának lehetősége
  • Havi termelési prémium
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Évi nettó 450.000,- Ft cafeteria
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Nyereségrészesedési bónusz
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Ingyenes nyári tábor a munkavállalók gyermekeinek
  • Ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár, Kőszeg, Répcelak településekről)
  • Bejárási támogatás 30 Ft/km
  • Munkavállalóink forgácsoló munkakörben éves szintén átlagosan 9.198.852 Ft teljes jövedelmet érnek el
  • Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Gyártás, Termelés
    • Operátor

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.