Forgácsoló pozíciók Szombathelyen!

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Gyere és csatlakozz az iparág legkiemelkedőbb vállalatához! BÉREMELÉS 2024.04.01-től!

Jelentkezz most SZOMBATHELYI partnercégünkhöz!

Kiemelkedő bérezéssel keresünk FORGÁCSOLÓ munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendben.

Ha jelentkezel hozzánk az alábbiakban részesülhetsz az alapbéren felül:
  • 13. havi fizetés
  • cafeteria 37.500.-Ft/hó
  • jelenléti bónusz, teljesítménybónusz, lojalitás bónusz
  • ingyenes céges buszjáratok több mint 40 településről
  • túlóralehetőség
  • messziről érkezőknek szállás kérhető

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a e-mail címre várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Alkatrészgyártás forgácsolási technológiával.
  • Forgácsolás területén lévő termelőgépek kezelése, átszerelése, beállítása.
  • Szerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatása.
  • Megmunkáló programok kezelése NC, CNC ismeretek alapján.
  • Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása.
  • Próbagyártás elvégzése rajz és rajzi előírások alapján.
  • Mérőberendezések beállítása, használata és az ehhez szükséges dokumentáció vezetése.
  • Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásáért.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Önálló munkavégzés képessége, precizitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő