Forgácsoló gépbeállító

  • Cég neve

    ECSERI Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Ipartelepi út 25.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

ECSERI Kft.

Feladatok:

  • gépkezelők folyamatleírásban meghatározott munkájának és gyártási teljesítményének folyamatos ellenőrzése és annak számonkérése
  • technológiai paraméterek ellenőrzése, beállítása
  • gyártási feltételek maradéktalan biztosítása az általa felügyelt műszakban
  • alap- és segédanyagok felhasználásának folyamatos ellenőrzése
  • gépek, berendezések és szerszámok rendeltetésszerű használatának, kezelésének folyamatos ellenőrzése
  • CNC megmunkáló gépek korrekciózása, esetleges beavatkozás a gyártási folyamatokba
  • robotizált megmunkáló cellák üzemeltetése
  • gyártási folyamatosság fenntartása

Elvárások:

  • CNC forgácsoló v. CNC programozó
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáltság
  • három műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • robotismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű bejelentett munkaviszony)
  • szabad hétvégék, segítőkész, klassz csapat
  • kiemelkedő műszakpótlék, 16:00-22:00-ig 30%, 22:00-06:00-ig 50%
  • céges rendezvények: csapatépítő programok, közös kirándulások, családi nap, sportnap
  • folyamatos fejlődési lehetőség (bővülő, stabil géppark, magasfokú automatizáltság, innovatív munkakörnyezet)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • CNC programozó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.