Fordítási projektmenedzser

  • Cég neve

    OFFI Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fordítási projektek irányítása, nyomon követése, határidők tartása
  • Fordítási projektek technikai előkészítése: segédanyagok és megrendelt file-ok előkészítése (konvertálás, terminológia továbbítása)
  • A megrendelések teljesítéséhez szükséges fordítói/lektori kapacitás megszervezése
  • Feladatok kezelése a társaság belső ügyviteli és adatbáziskezelő rendszerében
  • Fordítók/lektorok leterheltségének folyamatos monitorozása
  • Fordítók/lektorok nyelvek szerinti lefedettségének figyelemmel kísérése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Magas fokú együttműködési készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határidők figyelése és következetes betartatása
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás
  • MS Office erős felhasználói ismerete
  • Igényes, fejlődés- és tudásközpontú szemléletmód
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Felelős munkavégzés

Előnyt jelent

  • Trados vagy egyéb fordítástámogató szoftver ismerete
  • 1 – 2 éves fordítási projektmenedzsment területen szerzett gyakorlat
  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nagy múltú, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozíció
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Kellemes munkahelyi környezet, összetartó csapat
  • Fiatalos légkör és kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési lehetőség (belső képzések), tréningek
  • Stabilitás, tervezhetőség

Céginformáció

Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. elsősorban hiteles fordítások készítésével, fordítások hitelesítésével foglalkozik.
Az OFFI hagyományokra épülő, korszerű állami nyelvi szolgáltató: megbízható a jelenléte a hazai nyelvi szolgáltatások piacán, működését a hagyományokról a dinamikus és digitalizált jövőre való transzformáció jellemzi napjainkban.

Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda budapesti irodájába
határozatlan időre munkatársat keres

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • Fényképes önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével