Folyószámlakezelő

  • Cég neve

    Díjbeszedő Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 107.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Banki kivonat feldolgozása, ICR csekkek rögzítése, feldolgozása
  • A beérkezett ügyfél befizetések rendelkezés szerinti könyvelése
  • Csoportos beszedési megbízással rendelkező ügyfelek számláinak, jóváírásainak karbantartása
  • Kirendeltségektől kapott Csoportos beszedési megbízás továbbítása a pénzintézetek felé
  • Gépi jóváírások visszautalása (számlaszámmal rendelkező ügyfél esetén)
  • Bejelentés felvételi bizonylaton, telefonon érkezett megkeresések feldolgozása.
  • Iktatás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office és Outlook felhasználói ismeret
  • Pontosság és megbízhatóság
  • Fokozott monotonitástűrés
  • Csapatban való együttműködés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződést
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Cafeteria keretet
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Barátságos, támogató légkört
  • Fiatalos, lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 75 év távlatában jegyezzük, amelynek köszönhetően komplex szakmai tudással és tapasztalattal végezzük tevékenységünket.
Fogyasztói Folyószámlakezelő Csoportunkba keressük új kollégánkat.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!