Folyamattervező

  • Cég neve

    Volkswagen Group Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Műszaki vagy logisztikai végzettséggel rendelkezel?
Szívesen mérnél fel, elemeznél termelési folyamatokat és keresnéd az optimalizálás lehetőségeit?
Ha szívesen dolgoznál nálunk egy nemzetközi csapat tagjaként, jelentkezz még ma!

Feladatok:
  • Az összeszerelési, logisztikai folyamatok, valamint az ergonómiai terhelések értékelése MTM segítségével a kísérleti, a tervezési, a sorozatgyártás előtti és a sorozatgyártási fázisokban;
  • workshopokon való részvétel;
  • alternatív folyamatok értékelése és bemutatása.

Elvárások

  • befejezett felsőfokú tanulmányok gazdasági vagy műszaki területen;
  • szakmai tapasztalat autóiparban logisztika, logisztikai tervezés területen;
  • folyékony német és angol nyelvtudás szóban és írásban (min. B2);
  • MTM 1 / MTM továbbképzésre való hajlandóság vagy tudás (Base, MTM UAS és EAWS / APSA);
  • magas fokú folyamat- és rendszerelméletű gondolkodás;
  • alapvető műszaki ismeretek az autóipar és a járműtechnológia területén;
  • MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
  • a betanítás részben Németországban zajlik;
  • a pozíció betöltése sok utazással jár.

Amit kínálunk

Ha kihívásként tekintesz az új dolgok megtanulására és a meglévő tudás elmélyítésére, és szeretnél hibrid munkavégzésben egy jövőorientált, nagy távlatokban gondolkodó vállalatnál dolgozni, akkor csatlakozz a Volkswagen Group Services Kft. csapatához még ma!

Céginformáció

A Volkswagen Group Services Kft. a Volkswagen Group Services GmbH hazai leányvállalata, a Volkswagen konszern tagja, amely különböző szolgáltatásokat biztosít a konszern vállalatok számára számos területen. Szolgáltatásaink a teljes értékláncot végigkísérik - többek között az IT, a pénzügy, a termelés, a logisztika és a minőségbiztosítás területét is. Ha felkeltettük érdeklődésed jelentkezz még ma!

A "Jelentkezem!" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát magyar vagy német nyelven!