Delego Személyzeti Szolgáltató Kft. logo

Folyamattámogató mérnök

  • Cég neve

    Delego Személyzeti Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyöshalász

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Multinacionális abroncsgyártással foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

INGYENES bejárás és étkezés – igény esetén szállás

Szereted, ha minden a helyén van és rendben zajlanak a folyamatok? Szeretsz az íróasztal mellett dolgozni, de szükséged van arra, hogy a termelésben is részt tudj venni? A kimutatások és elemzések területén otthonosan mozogsz, de az emberek irányítása és a termelés támogatása is fontos számodra? -> JÓ HELYEN JÁRSZ!

DOLGOZZ csak 1 műszakban HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG a környék egyik LEGMODERNEBB gyárában!

LEGYÉL egy összetartó, sikeres CSAPAT legújabb tagja! -> JELENTKEZZ!

PÁLYAKEZDŐK ÉS TAPASZTALATTAL rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Biztosítjuk számodra:

  • EMELT alapbér – amely tapasztalattal arányosan tovább EMELKEDIK
  • SZÁMOS EXTRA juttatás:
    • Bónuszrendszer – 13. havi fizetés (3 részletben)
    • Br. 180.000 Ft/év - Cafeteria
  • INGYENES melegétkezés – minden ledolgozott munkanapra biztosított
  • TÁMOGATOTT bejárás:
    • INGYENES céges buszjáratok (Településlista a hirdetés alján található!)
    • 86%-os bérlettámogatás vagy 30 Ft/km alapú üzemanyag-támogatás
  • INGYENES szállás - igény esetén
    • Albérlettámogatás
    • Ingyenes kollégiumi elhelyezés

Feladataid lesznek:

  • A termeléssel kapcsolatos képzési, technológiai, és minőségügyi folyamatok támogatása, fejlesztése és monitorozása
  • A műszaki folyamatokkal összefüggő adatgyűjtések, elemzések, riportok készítése
  • Közreműködés és javaslattétel a termelési folyamatokkal kapcsolatos problémamegoldási és fejlesztési feladatokban
  • Aktív részvétel az auditokra való felkészülésben
  • A hozzá tartozó területen dolgozó operátorok kiválasztása és koordinálása
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Esetenként helyettesítési feladatok ellátása (szabadságolások idején)

Ezt kérjük Tőled:

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, járműmérnök, műszaki menedzser)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Erős számítógépes ismeretek (kiemelten Microsoft Excel: PIVOT)
  • Motivált, dolgozni akaró, agilis hozzáállás
  • Logikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemiség

Előnyt jelenthet:

  • Folyamattámogató pozícióban szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt automata, angol nyelvű gépek ismerete
  • Power BI tapasztalat

Egyéb tudnivalók:

  • Általános munkarend (H-P 8:30-17:00) – SZABAD HÉTVÉGÉK
  • Albérlettámogatás (60 km-nél távolabbról érkezők számára)
  • Gyermekszületési támogatás

INGYENES céges buszjárataink a következő településekről elérhetőek:

Adács, Boconád, Budapest, (VII. ,XIV., XV. kerület), Ecséd, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyössolymos, Hatvan, Heves, Hort, Jászárokszállás, Jászberény, Karácsond, Petőfibánya, Rózsaszentmárton, Tarnaméra

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el szakmai önéletrajzodat – a pozíció megjelölésével- a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kölcsönzési engedélyszám: 1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzési engedélyszám: BP/0701/075046-5/2022-10