Folyamattámogató

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Komárom-Esztergom megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk dán székhelyű és tulajdonú egészségügyi termékek gyártásával
és értékesítésével foglalkozik.

Piacvezető nagyvállalat a sztómaterápia, urológiai és kontinencia ellátás,
sebkezelés és bőrápolás területén.

Magyarországi jelenlétük 2001-ben indult a tatabányai gyártóüzem alapításával,
azonban napjainkban már 2 telephelyen és összesen 7 gyártóegységben készülnek termékeik.

A gyártóüzemeik mellett Magyarországon működik a Coloplast logisztikai központja is,
a PDC, mely 2017-ben nyitotta meg kapuit a tatabányai ipari parkban.

Csatlakozz Te is a Coloplast PDC csapatához!

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Csomagolási (100%-ban manuális) folyamatok fejlesztésére irányuló javaslattétel és a fejlesztések megvalósítása
  • Projektek önálló vezetése
  • Rövid-középtávú fejlesztési ötletek kidolgozása
  • Területen felmerülő technikai problémák megoldása, szükség esetén annak eszkalálása
  • Termeléshez tartozó elemzések, riportok elkészítése, KPI táblák aktualizálása
  • Beszerzési igények vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • Aktív részvétel az új termékek csomagolásának implementálásban
  • Változás kezelések támogatása, adminisztratív előkészítése, és a szükséges oktatások megtartása az operátor kollégák részére
  • Külső és belső auditokon való részvétel
  • Kapcsolattartás vállalaton belül társosztályokkal és külső partnerekkel egyaránt
  • Munkautasítások készítése és naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Haladó Excel ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Aktív jelenlét a termelési, csomagolási területen
  • Proaktív attitűd
  • Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Folyamatos tanulási lehetőség biztosítása
  • Logisztikai folyamatok fejlesztésének állandó igényével, korszerű megoldásokkal ismerkedhetsz meg
  • Egészségmegőrző kampányok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök
  • Termeléstervező/Gyártástervező

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig napi 8 óra
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!