Folyamatos fejlesztés - CI mérnök gyakornok

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos fejlesztésért felelős csapat napi szintű támogatása
  • Projektek előkészítésében való részvétel. kisebb projektek menedzselése
  • Veszteségek feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  •  A projekt számszerűsített célkitűzésének összeállítása
  • Új és módosított folyamatok adminisztrációjában való segédkezés
  • Szoros együttműködés a projektben érintett szakterület munkatársaival

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gépészmérnök szakon
  • Legalább 4 teljesített félév
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Heti legalább 20-25 óra vállalása
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Agilis személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Br. 2200 Ft/óra
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség
  • Releváns tapasztalatokkal gazdagodhatsz

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek, küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzodat! Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)