Folyamatmérnök

  • Cég neve

    Weiss Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkautasítások készítése és aktualizálása, valamint esetleges fordítása és adaptálása a helyi viszonyokra
  • A gépek és gyártóeszközök állapotának folyamatos ellenőrzése, karbantartási tervek készítése és végrehajtatása
  • Gyártási selejtek mennyiségének csökkentése, intézkedési tervek készítése
  • Időfelmérések elvégzése, rendszeradatok, kalkulált adatok összevetése a valós gyártási időkkel
  • Jobbító javaslatok kidolgozása, produktivitás és minőség folyamatos javítása és fejlesztése
  • Aktív részvétel az áttelepítési és új projektek beindításában és lebonyolításában
  • Aktív részvétel a minőségügyi reklamációk kezelésében, kivizsgálásában, javaslatok, intézkedések a reklamációk elkerülésére
  • Gyártóeszközök eseti tervezése és legyártatása
  • Együttműködés az alvállalkozókkal
  • Beruházási tervek készítése

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • aktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • többéves, gépi és/vagy gépi összeszerelés területen szerzett mérnöki munkatapasztalat
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás és rugalmasság

Előnyt jelent

  • felsőfokú műanyagipari végzettség
  • REFA és/vagy MTM alapismeretek
  • tamponnyomási tapasztalatok
  • Lean Manufacturing alapismeretek

Amit kínálunk

Folyamatosan fejlődő műanyagipari gyártó cégünk munkatársakat keres

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Fényképes  szakmai önéletrajzát a jövedelemigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.