Folyamatmérnök - Újhartyán

  • Cég neve

    REHAU-Automotive Kft.

  • Munkavégzés helye

    2367 Újhartyán

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést.  Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel. Új projektek érkezése miatt bővítjük csapatunkat. Csatlakozz Hozzánk Te is!

FOLYAMATMÉRNÖK - Újhartyán

A feladatok, amiben számítunk rád:

  • Fejleszted és megvalósítod az autóipari projektek koncepcióját az összeszerelési folyamatok terén
  • Megvalósítod az új projektek keretében a gépek és berendezések koordinációját az ajánlatkéréstől a szériatermelésig, a határidők és a költségterv betartásával
  • Kidolgozod az optimális gyártási folyamatokat, a gépek és berendezések standardizált koncepcióját
  • Új technológiákat építesz ki innovatív módon, a Smart Production és az Industry 4.0 elveinek a figyelembevételével
  • Folyamatosan egyeztetsz a belső projektcsapatokkal, illetve folyamatosan kommunikálsz a külső szállítók és a vevők felé

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök

Mikor érdemes jelentkezned:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Szerelés vagy projektmenedzsment területen szereztél tapasztalatot
  • Előnyt jelent, ha műanyagiparban dolgoztál korábban
  • Angol vagy német nyelvtudásod aktív, napi szinten használod
  • Szeretsz és hajlandó is vagy külföldre utazni
  • Analitikus és kreatív gondolkodó vagy, aki olyan folyamatokat teremt, amelyek hatékonyak, mint a jól olajozott gépezet

Miért érdemes jelentkezned:

  • Széleskörő cafetéria juttatás évi bruttó 600.000 Ft értékben
  • Kiemelkedő mértékben támogatjuk a bejárásod költségeit
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Támogató csapat vár
  • Változatos céges rendezvényeken vehetsz részt