Folyamatmérnök SMT / Process Engineer SMT

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    9021 Győr, Aradi vértanúk útja

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nyomtatott áramkörök SMT technológiáinak szakmai felügyelete
  • Új termékek önálló bevezetése,
  • Próbagyártások előkészítése, lebonyolítása, a mért gyártási paraméterek jegyzőkönyvezése, riportba foglalása
  • SMT gyártási eljárások folyamatos fejlesztése, a szoftveres fejlesztések és újítások nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások

  • Felsőfokú elektronikai/gépész/mechatronikai végzettség
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök tömeggyártásában előnyt jelent
  • Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre, megismerni a különböző SMThez tartozó technológiákat (Pasztázás, SPI, Beültetés, forrasztás, AOI, X-Ray)
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk
  • Szakmai előrelépés, fejlődés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló