MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe logo

Folyamatmérnök SMT

  • Cég neve

    MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

Az ausztriai telephelyek – Siegendorf, Bécs, Lenzing mellett a MELECS a kínai Wuxiban, a mexikói Queretaroban és a magyarországi Győr városában is rendelkezik üzemekkel. A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek hátsó LED lámpák, szenzorok, és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Nyomtatott áramkörök SMT technológiáinak szakmai felügyelete
  • Új termékek önálló bevezetése, Próbagyártások előkészítése, lebonyolítása, a mért gyártási paraméterek jegyzőkönyvezése, riportba foglalása
  • SMT gyártási eljárások folyamatos fejlesztése, a szoftveres fejlesztések és újítások nyomon követése
  • Gyártáshoz kapcsolódó technológiai dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés külföldi kollégákkal, beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú elektronikai/gépész/mechatronikai végzettség
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök tömeggyártásában előnyt jelent
  • Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre , megismerni a különböző SMT-hez tartozó technológiákat (Pasztázás, SPI, Beültetés, forrasztás, AOI, X-Ray)
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium
  • Szakmai előrelépés, fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök