Folyamatmérnök

  • Cég neve

    SEMATIC HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Debreceni út 295.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése LEAN alapelvek alkalmazásával, meglévő folyamatok munkatartalmának elemzése, fejlesztése, gyártási veszteségek csökkentése, gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve.
  • A munkaterületen dolgozók bevonása a fejlesztésbe a LEAN kultúra folyamatos terjesztésének érdekében.
  • Új termékek bevezetésének előkészítése, új gyártási folyamatok bevezetése, az ezt célzó projektek megvalósítása: a termék helyi fejlesztése (lokalizáció), az új gyártási folyamatok tervezése és implementálása.
  • Munkautasítás készítése, új munkatartalom esetén munkautasítás felülvizsgálata.
  • Megtakarítási ötletek elemzése, megvalósítása, megtérülési kalkulációk készítése és nyomon követése.
  • Layout tervezés, munkaállomás tervezése, bevezetése, gyártósorok anyagellátási módszerének meghatározása, bevezetése
  • Kan-ban tervezés, szükséges tárolók rendelése, tárolóazonosítás kialakítása a standard módszerek szerint, tároló tervezés, sablon tervezés.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferált: gépészmérnök)
  • 1-3 év releváns tapasztalat: Layout, folyamat fejlesztése, új termékek bevezetése
  • Magabiztos, szóban aktív angol nyelvtudás
  • Tervezőszoftverek ismerete (Autocad, SolidWorks, NanoCad)
  • Fizikális jelenlét a gyárban

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Prémium Egészségpénztár
  • Munkábajárás támogatása
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Óvodai/bölcsődei hozzájárulás, iskolakezdési támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Minden nap több milliárd embert mozgatva szenvedélyünk a függőleges szállítás iparága.
A szakértői csapatunk nemzetközi és helyi parterekkel működik együtt, hogy minden projektben a legjobb megoldást nyújtsuk. A szemnek gyakran láthatatlan technológiánk segítségével a felvonók biztonságosan működnek. A piacon a legszélesebb, az iparágban vezető termékskálánk az innovációs képességünkkel kombinálva azt jelenti, hogy olyan megoldásokat biztosítunk a partnereink részére, amelyekre alapozhatjuk az ágazat jövőjét.