Folyamatmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9970 Szentgotthárd

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Acéltermékeket gyártó, autóipari beszállítóként ismert Partnerünk részére Folyamatmérnök kollégát keresünk Szentgotthárdra. A cégcsoport világszerte működő 40 telephelyével a legnagyobb gyártók megrendeléseit teljesíti.

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatok és teljesítmények követése
  • Új termékek és folyamatok bevetése
  • Műszaki területekkel való aktív kapcsolattartás
  • Rendszeres riportok készítése és mérőszámok meghatározása
  • Biztonsági folyamatokban való aktív közreműködés
  • Gyártási folyamatok minőségszempontú felügyelete
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnöki területen, preferáltan villamos -, vegyész -, gépészmérnök)
  • Középfokú aktív angol nyelvismeret
  • Kiváló analitikus - és pronlémamegoldó képesség
  • Új technológiák megismerésére való hajlandóság
  • Amit kínálunk:

  • Dinamikus támogató csapat által biztosított fejlődési lehetőség
  • Szakmai tudásbővítés céljából a cégcsoport külföldi gyáraiba történő utazási lehetőség
  • Kiegészítő képzéseken való részvétel (pl. nyelvi képzések)
  • Családbarát, munkavállalói elégedettséget szem előtt tartó vállalati kultúra
  • Alapbéren felüli motiváló juttatási csomag
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával.