Folyamatmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Kiemelt multinacionális ügyfelünk fémipari alkatrészeket gyártó és összeszerelő vállalat. Több mint 50 országban megtalálhatóak. Dinamikus csapatukba keressük új folyamatmérnök kollégájukat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése LEAN alapelvek alkalmazásával, meglévő folyamatok munkatartalmának elemzése, fejlesztése, gyártási veszteségek csökkentése, gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve
  • A munkaterületen dolgozók bevonása a fejlesztésbe a LEAN kultúra folyamatos terjesztésének érdekében
  • Új termékek bevezetésének előkészítése, új gyártási folyamatok bevezetése, az ezt célzó projektek megvalósítása: a termék helyi fejlesztése (lokalizáció), az új gyártási folyamatok tervezése és implementálása
  • Munkautasítás készítése, új munkatartalom esetén munkautasítás felülvizsgálata
  • Megtakarítási ötletek elemzése, megvalósítása, megtérülési kalkulációk készítése és nyomon követése
  • Layout tervezés, munkaállomás tervezése, bevezetése, gyártósorok anyagellátási módszerének meghatározása, bevezetése
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel
  • Kan-ban tervezés, szükséges tárolók rendelése, tárolóazonosítás kialakítása a standard módszerek szerint, tároló tervezés, sablon tervezés
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferált: gépészmérnök)
  • 1-3 év releváns tapasztalat: Layout, folyamat fejlesztése, új termékek bevezetése
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban aktív)
  • Tervezőszoftverek ismerete (Autocad, SolidWorks, NanoCad) (erős alapismeretek szükségesek, layout-ot tudni kell AutoCad-ben tervezni) (2D, 3D tervezés előny, de nem feltétel)
  • Fizikális jelenlét a gyárban (nagyon termelésközeli pozíció, Home Office nem preferált)
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetls
  • Prémium egészségpénztár
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Kedvezményes étkeztetési lehetőség
  • Óvodai/bölcsödei hozzájárulás, iskolakezdési támogatás
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!