Folyamatmérnök

  • Cég neve

    PEX Automotive Systems Kft.

  • Munkavégzés helye

    2314 Halásztelek

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.
Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.
A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

Főbb feladatok:

  • Folyamattervezés és –fejlesztés
  • Prototípus fejlesztés és gyártás, szériagyártás beindításának támogatása
  • Projekttámogatás új termék bevezetésében
  • Darabjegyzékek, folyamatábrák, művelettervek, gyártási dokumentációk készítése, kezelése, műveletidők mérése
  • Szakmai oktatások megtartása
  • LEAN/TPM workshopok lebonyolítása
  • Munkaállomások kialakítása, fejlesztése
  • Layout tervezés
  • Részvétel a ciklusidő csökkentésére, a minőség javítására irányuló folyamatok kidolgozásában, reklamációk kezelésében
  • Közreműködés új technológiák bevezetésében
  • Termelési eredmények feldolgozása, javítása
  • Beruházási igények felmérése, megtérülési kalkulációk készítése
  • Auditokon való részvétel, felkészítés
  • Közreműködés FMEA, APQP, 8D készítésében

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • legalább 2 év autóipari gyártócégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • autóipari szabványok, fejlesztési technikák, LEAN ismerete
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • magas szintű MS Office ismeret
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • AutoCAD, SAP felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség gyorsan fejlődő nemzetközi környezetben
  • részvétel a jövő autójának megalkotásában
  • saját állományú, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes alapbér
  • cafeteria
  • kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • rugalmas munkarend
  • magas gépjármű költségtérítés
Munkavégzés helye: Halásztelek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Folyamatmérnök

Fényképes magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a a Jelentkezem gombra kattintva.