Folyamatmérnök

  • Cég neve

    MSK Hungary Bt.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

  • A vállalat folyamatainak feltérképezése, process map naprakészen tartása;
  • Kockázatértékelések végrehajtása, fejlesztési lehetőségek azonosítása a vállalat zökkenőmentes és hatékony működésének fenntartása érdekében;
  • A veszteségek és a hatékonysági hiányosságok azonosítása, elemzése és preventív akciók meghatározása;
  • Folyamatfejlesztési projektek vezetése, akciótervek kidolgozása;
  • Együttműködés műszaki szakértőkkel, egyéb termelési részlegekkel a legoptimálisabb megoldások standardizálása érdekében;
  • 5S és Minőségirányítási szempontok figyelembevételével történő munkautasítások elkészítésének aktív támogatása.

Az Ön profilja:

  • Felsőfokú, szakirányú (műszaki) végzettség;
  • PM/PFMEA/CP ismeret;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság és precizitás. Együttműködési képesség és aktivitás. Analitikai képesség.

Amit mi kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál;
  • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel;
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes fizetés, cafeteria juttatás, utazási támogatás;
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások;
  • Fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök
  • Műszaki munkatárs