Magyarországi Hangszórógyártó Kft. logo

Folyamatmérnök

  • Cég neve

    Magyarországi Hangszórógyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    3104 Salgótarján, Patak út

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóeszközök, berendezések szabványosítása, valamint gyártóeszközökre vonatkozó előírások készítése és aktualizálása.
  • Hangszórógyártási, műveleti, kezelési, beállítási utasítások készítése, aktualizálása.
  • Termelési folyamatok és gyártó berendezések figyelemmel kísérése, támogatása, adatok gyűjtése.
  • Folyamatok fejlesztése az adatok elemzése alapján.
  • Hatékonyságnövelési potenciálok felkutatása, tervek kidolgozása.
  • Gyártási selejt optimalizálása.
  • Új termékek, gépek gyártásban történő bevezetése.
  • FMEA/RFMEA, CP és 8D riport készítése .
  • KPI célok megvalósításának támogatása.
  • A helyi társosztályokkal és a külföldi anyavállalatnál lévő fejlesztési részleggel való szoros együttműködés.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (BSc) - mechatronika, gépész, villamos
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • LEAN, 5S, Kaizen alapelvek ismerete (gyakorlati alkalmazás előny)
  • Termelő területen szerzett 2-3 tapasztalat (autóipari tapasztalat előny).
  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemisé

Amit kínálunk

  • Változatos gyártási technológiák megismerése: félautomata gyártósoroktól egészen a legkorszerűbb robotizált gyártócellákig.
  • Lehetőséged lesz egy nemzetközi csapatban fejleszteni a szakmai tudásodat.
  • Fiatalos és összetartó csapat, családias légkör vesz körül.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk, amely tükrözi a megszerzett tapasztalatodat és képzettségedet.
  • Béren kívüli juttatási csomag.

Munkavégzés helye: MHG Kft. Salgótarján, Ipari Park

Céginformáció

Szeretnél Salgótarjánban, egy stabil lábakon álló nemzetközi cégnél családias légkörben és egy kiváló csapatban munkát vállalni? Akkor ragadd meg a lehetőséget! JELENTKEZZ HOZZÁNK FOLYAMATMÉRNÖK munkakörbe

AMIRŐL A POZÍCIÓ SZÓL

Folyamatmérnökként neked lesz köszönhető a gyártási hatékonyság javulása, a gyártási selejt optimalzálása. A termelési, működési folyamataink fejlesztése a KPI céljaink sikeres teljesítése érdekében.

Jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.