Folyamatmérnök

  • Cég neve

    MAGNA Body&Chassis Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

A Magna az autóipar globálisan is elismert, valamint a világ egyik legnagyobb beszállítója.
Új részlegünk, a Magna Body & Chassis Hungary (Vecsés) számára keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Főbb feladatok, munkák

  • Támogatás nyújtása az új folyamatok és termékek beindításában.
  • A gyártási paraméterek és ciklusidők meghatározása és javítása.
  • Az operátorok és a műszaki személyzet számára szabványosított munka meghatározása és végrehajtása.
  • Az egészségügyi, biztonsági és jogi előírások biztosítása és betartása.
  • Részvétel a beszállítókkal tartott megbeszéléseken az új folyamatok nyomon követése és elfogadása érdekében.
  • Szerelő/Hegesztő gyártócellák tervezése és folyamattervezése, átvétele a szállítónál és beüzemelése telephelyen
  • Hegesztő készülékek tervezése és folyamattervezése, átvétele a szállítónál és beüzemelése telephelyen

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat (összeszerelés, ponthegesztés)
  • Műszaki felsőfokú végzettség (Msc, előnyben részesítve a gépészmérnöki vagy automatizálási technológia).
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office).
  • Folyamat- és gyártási ismeretek az összeszerelés, a ponthegesztés és a minőségi folyamatok terén.
  • Az autóipari karosszéria és alváz követelményeinek ismerete
  • MS Project, FMEA, MS Office ismerete
  • A LEAN módszerek alapvető ismerete.
  • Utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

MIG/MAG ismerete
Német nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag
Nemzetközi munkakörnyezet
Szakmai fejlődés

A "Jelentkezem" gomb nmegnyomása után, pályázatához mellékelje magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!