Mektec Manufacturing Corporation Europe HU Kft. logo

Folyamatmérnök (lézerhegesztés)

  • Cég neve

    Mektec Manufacturing Corporation Europe HU Kft.

  • Munkavégzés helye

    2119 Pécel, Határ utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A mérnökségi csapat tagjaként a következő feladatok várnak Rád:
  • Lézerhegesztési eljárások kiválasztása, fejlesztése és bevezetése szoros együttműködésben a németországi központunkkal, valamint csehországi gyárunkkal,
  • A technológiai folyamat optimalizálása a hatékonyság növelése, a minőség javítása és a költségek racionalizálása érdekében,
  • Specifikációk kidolgozása és a potenciális beszállítók kiválasztása,
  • A projektek előrehaladásának dokumentálása, egyeztetés a projektmenedzsmenttel és a folyamatfejlesztéssel,
  • Tesztelés megtervezése, a tesztek végrehajtása és az eredmények statisztikai kiértékelése.

Elvárások

Téged keresünk, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
  • Szakirányú felsőfokú végzettséged van (preferáltan gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök diplomád),
  • A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, hogy magabiztosan, önállóan kommunikálj angolul írásban és szóban is,
  • Szívesen vállalsz külföldi kiküldetéseket Európában, illetve alkalmanként akár tengeren túl is és szívesen lennél tagja egy nemzetközi csapatnak,
  • Átfogó ismereteid vannak az elektronikai termékek gyártási folyamatáról,
  • Több éves lézerhegesztéssel kapcsolatos tapasztalatod van,
  • Szeretsz csapatban dolgozni, képes vagy alkalmazkodni a gyorsan változó környezet kihívásaihoz.

Előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot,
  • Tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes csapatnak, ahol a kollégák számíthatnak egymásra,
  • Kellemes és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol minden körülmény adott a kiegyensúlyozott és minőségi munkavégzéshez,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, a Mektec Kft., japán tulajdonban van, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. A Mektec gyára 26 éve működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártásával foglalkozunk. Leendő munkatársainkat modern, a japán standardoknak is megfelelő munkakörnyezettel és eszközökkel várjuk, mivel 2019-ben zöldmezős beruházásként új gyáregységet építettünk. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony áramköri, mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése, melyben cégünk piacvezető. Ügyfeleink az elektromobilitásban élenjáró vállalatok.

Műszaki osztályunk tagjaként részt veszel új gyártási folyamatok fejlesztésében a lézerhegesztés területén, komplex projekteken dolgozhatsz az autóiparban. A folyamatfejlesztésben számítunk Rád a mintagyártástól a sorozatgyártásig. A kezdetektől részt veszel a termékfejlesztési folyamatokban, munkád jelentős kihatással lesz a termék minőségére és a sorozatgyártás hatékonyságára.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű pályázatod a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el.