Folyamatmérnök gyakornok (WHC021925) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Folyamatmérnöki tevékenység támogatása
    • A folyamatfejlesztések, a géptelepítések és a minőségi gyökérok elemzésekkel kapcsolatos tesztek lebonyolítása és kiértékelése, együttműködve az érintett Mérnökökkel

Elvárások

    • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
    • Kommunikációs szintű angoltudás
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Heti 2-3-4 nap vállalása

Amit kínálunk

    • Br. 2200 Ft/óra
    • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
    • Fiatal csapat
    • Változatos feladatok
    • Bejárás támogatás
    • Bónusz
    • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal
    • Felszerelt konyha, dolgozói kantin reform ételekkel

Céginformáció