Folyamatmérnök gyakornok

  • Cég neve

    Becton Dickinson Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Környe

  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A BD egy vezető globális orvostechnológiai vállalat, mely egy egészségesebb világért dolgozik. Tatabányai gyáregységünk üvegfecskendőt, utólagos tűszúrástól védő berendezést, inzulinadagoló tollakat valamint antitesteket gyárt, és elkötelezett aziránt, hogy kiváló minőségű termékeket biztosítson az egészségipar és a végfelhasználók számára.

Ebben a munkakörben az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Folyamatmérnökök mindennapi munkájának támogatása
  • Folyamatfejlesztésben való részvétel
  • Megelőző karbantartások koordinálása: tervezés, szervezés, kivitelezés
  • Karbantartási tervek ápolása kezelése, fejlesztése
  • Dokumentáció kezelés, fejlesztés (munkautasítások, változási kérelmek)
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás (főként termeléssel és minőségüggyel)

Ezt kérjük Tőled:

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Aktív hallgatói jogviszony nappali vagy levelező tagozaton
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Önállóság, kezdeményező készség és rugalmasság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés és határozott idejű szerződés vállalása (6-12 hónap)

Ezt tudjuk adni Neked:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és bejárás támogatás
  • Világszínvonalú technológia
  • Agilis, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Változatos feladatok
  • Lehetőség projektekben való részvételre

Munkavégzés helye:

Környe, Üveggyár