Folyamatmérnök

  • Cég neve

    Bourns Alkatrészgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka, Hársfa utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid egy átlagos munkanap során:
  • Biztosítod a hozzád tartozó gyártóterület gépeinek és folyamatainak a minőségi és gondmentes működését
  • Minőségi probléma esetén az azonnali intézkedéseket vezetsz be, gyökérokokat határozol meg, javító intézkedéseket vezetsz be, figyeled a validációkat - ezek eredményeit prezentálod
  • Gyártási folyamatokat és minőségi követelményeket tervezel
    • FMEA koordináció;
    • APQP tevékenyég összefogása
    • Gép és gépalkatrész specifikációk elkészítésében való közreműködés
    • Rajzok, munkautasítások és egyéb specifikációk követése, nyilvántartásba vétele és naprakész tartása
  • Változáskezdeményezés, közreműködés a változás bevezetési terv elkészítésében
  • Beszállított új/megváltozott anyagok gyárthatósági vizsgálatát, próbagyártást koordinálsz

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
  • Mérnöki diplomával rendelkezel pl : villamos -, gépész- vagy mechatronikai mérnöki szakokon
  • Minimum 5 év tapasztalatod van komplex nemzetközi autóipari gyártókörnyezetben
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességekkel bírsz
  • Gyakorlottan alkalmazod az IATF 16949 szabványismereteidet
  • Kiválóan alkalmazod a PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodelleket
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

  • családias légkör multinacionális környezetben
  • versenyképes juttatási csomag (cafeteria, negyedéves teljesítménybónusz, pulykapénz, régiónkban kiemelkedő munkábajárási támogatás)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az amerikai gyökerű Bourns ajkai lokációjaként autóipari szenzorainkkal globális szinten elégítjük ki vevőink igényeit, miközben innovatív tervezésű, kiváló minőségű technológiai termékeinkkel valódi és folyamatos hozzáadott értékkel gazdagítjuk a világot.

Alkalmazottaink nagyfokú önállósággal bírnak, magasan kvalifikáltak és folyamatos szakmai továbbfejlődésükkel közvetetten teremtik meg a biztonságot a termékeinkkel felszerelt autó vezetője és utasai számára.

Téged keresünk, ha
  • szeretsz a termelésben mozogni
  • szeretnél egy összetett feladatkört, ahol izgalmas technológiákkal dolgozhatsz pl: ultrahangos hegesztés, lézerforrasztás, elektromos és optikai végellenőrzés, induktív technológia

Várunk mérnöki csapatunkba!