Folyamatmérnök

  • Cég neve

    A-Credit 2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    Mór

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A termelőeszközök gyártásának felügyelete, koordinálása, termelőeszközök átvétele és termelésbe adása annak megfelelősége esetén.
  • Mérnöki támogatás új projektekben a projektvezetők felé,
  • Gyártóeszközök specifikációinak elkészítése
  • A vevő által kért módosítások egyeztetése, kapcsolattartás a beszállítókkal, felmerülő technikai problémák megoldása.
  • Aktív és produktív részvétel a cégen belüli csoportmunkában.

Elvárások

  • Műszaki/mérnöki diploma
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • CAD program ismerete
  • Fémmegmunkálási ismeretek

Előnyt jelent

  • PLC ismeretek
  • Solid Edge szoftver ismerete
  • Robottechnikai ismeret
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag( Cafeteria, negyedéves Bónusz!, bejárási(34,-Ft/km), lakhatási vagy albérlet támogatás, )
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Céginformáció

A Megbízónk – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál az autó-karosszéria elemek tekintetében.

Professzionális csapatuknak és magas színvonalon automatizált gépparkjuknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetnek Vevőik között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Skoda és Suzuki.

A Móron lévő 650 fős hegesztett és hidegen hengerelt karosszéria elemeket gyártó dinamikusan fejlődő modern gyáregységébe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Mór

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részemre az angol nyelvű szakmai önéletrajzát!