Folyamatfejlesztő mérnök

  • Cég neve

    Tama Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4100 Berettyóújfalu

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Legfontosabb feladatod a karbantartási folyamatok támogatása, a vállalatcsoporton belüli innovációk adaptálása lesz, de ezentúl még biztosan izgalmas lesz számodra

  • hogy folyamatos kapcsolatot tartasz az anyavállalat fejlesztőmérnökeivel;
  • hogy autoCAD-ben és SolidWorks-ben készíthetsz műszaki rajzokat;
  • hogy szakmailag támogathatod, koordinálhatod a gyártási területet, fejlesztheted a gyártási folyamatokat;
  • hogy teszteket, kísérleti gyártásokat vezényelhetsz le és elemezhetsz;
  • hogy növelheted a gyártási hatékonyságot, optimalizálhatod a folyamatokat;
  • hogy közreműködhetsz a gyártási, karbantartási és műszaki dokumentumok készítésében és aktualizálásában;
  • hogy aktívan részt vehetsz a folyamatos fejlesztésben (Lean, Kaizen) adatgyűjtéssel, adatelemzéssel, és statisztikák készítésével.

Persze nem kell egyből a mély vízbe ugranod. Ezekhez a feladatokhoz kapsz majd támogatást, és az elvárásokat elérve és a sikerességet megtapasztalva fokozatosan egyre önállóbbá válsz majd.

Elvárások

Nálunk a helyed, ha:

  • Gépészmérnöki végzettséged van;
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod van valamilyen termelő/feldolgozó vállalatnál;
  • Napi szinten el tudsz beszélgetni angolul az anyavállalat mérnökeivel;
  • Ismered és tudod használni az AutoCad-et és a SolidWorks-t;
  • Vannak Lean és/vagy 5S ismereteid;
  • Nem fog ki rajtad a MS Office;
  • Jó problémamegoldó képességed van;
  • Magas benned a minőségi szemlélet és a munkádban megbízható, precíz vagy.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (jelenléti bónusz, éves bónusz, cafeteria, utazási támogatás);
  • Stabil hátterű vállalat;
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A TAMA immáron 70 éve dinamikusan növekvő, stabil vállalkozás. Üzleti profilunk a mezőgazdasági csomagolótermékek és mezőgazdasági védőeszközök gyártása és forgalmazása az egész világ területén. A TAMA a bálahálóra vonatkozóan a világpiac vezető vállalata. Itt a lehetőség, hogy te is részese légy a sikerünknek, és csatlakozz hozzánk, mint Folyamatfejlesztő mérnök.