Folyamatfejlesztő

  • Cég neve

    J.H.Ziegler Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2943 Bábolna

  • Fizetés

    Bruttó 650e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Elsőgyártások tervezése, végrehajtása és kiértékelése a stancolókon
  • Kísérletek tervezése, kivitelezése és kiértékelése
  • A minőségi és a gazdaságossági célokat szem előtt tartva a szériagyártások folyamatának optimalizálása
  • A vállalatirányítási rendszerben a stancolókra/cutterre készülő cikkszámok létrehozása és karbantartása, a kontúrok további digitális feldolgozása, csomagolási utasítás készítése, munkautasítások frissítése
  • Automatizálási törekvégek végrehajtása
  • A reklamációkezelés támogatása, hibaok-elemzés, javító intézkedések kidolgozása

Elvárások

  • Abszolvált középfokú műszaki végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2 év releváns autóipari tapasztalat
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság, érvényesülési képesség, felelősségvállalás

Előnyt jelent

  • AutoCad és/vagy SolidWorks ismeretek
  • (Folyamat) Automatizálási ismeretek és tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A J. H. Ziegler cégcsoport műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern, kínai Huzhou, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.
Társaságunk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva